Z nami zaoszczędziliście już 6 922 037 zł

Rabat jest bliżej, niż myślisz!

Jak to działa?

Okazje noclegowe to pierwsza i jak dotąd jedyna platforma internetowa oferującą wyłącznie zakupy grupowe usług noclegowych w Polsce

Od wielu lat jesteśmy jednym z liderów wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym. Dlatego możemy zaoferować Tobie najciekawsze oferty noclegowe w rewelacyjnie niskiej cenie.

Specjaliści eholiday.pl wyselekcjonują najlepsze Okazje, które będą trafiać na Twoją skrzynkę mailową, ale tylko wówczas, gdy oferta będzie naprawdę wyjątkowa.

Jak złapać dobrą Okazję?

Aby uzyskać atrakcyjną zniżkę, należy kliknąć w przycisk „Kup teraz", wówczas transakcja będzie aktywna i będziesz mógł dokonać płatności za zamówioną usługę noclegową. Wcześniej nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat.

Zapisz się na nasz newsletter

By zwiększyć szansę na uzyskanie atrakcyjnej oferty, warto wybraną przez nas okazję wysłać swoim bliskim i znajomym. Im więcej osób się o tym dowie, tym większa jest szansa na złapanie fantastycznej oferty.

Każda propozycja będzie świetną okazją do aktywnego wypoczynku po bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego warto już dziś zapisać się na nasz newsletter.

Zapraszamy również na nasze pozostałe platformy:

eHoliday Blog Polska z drona

Znajdziesz nas również na:

eHoliday Blog
Do góry

Nie przegap najlepszych okazji

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zamknij Newsletter
Zamknij

Najlepsze okazje noclegowe na Twój e-mail!

Jeśli kochasz rabaty i wypoczynek, już dziś zapisz się na newsletter Okazji.
Niechciane wiadomości potrafią przytłaczać, dlatego będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Na dole każdej wiadomości znajdziesz link do wypisu z listy.

Zamknij

Napisz do nas