Z nami zaoszczędziliście już 6 922 037 zł

Rabat jest bliżej, niż myślisz!

O nas

Serwis Okazje Noclegowe to kolejny projekt Grupy eholiday.pl Sp. z.o.o. – jednego z liderów na rynku serwisów noclegowych w Polsce.

Flagowym projektem spółki jest serwis eholiday.pl, który odwiedza miesięcznie średnio 1,3 mln unikalnych użytkowników. Serwis prezentuje obecnie ofertę ponad 45 000 obiektów noclegowych w Polsce – hoteli, moteli, pensjonatów, apartamentów, a także kwater prywatnych i pokoi gościnnych.

W Grupie eholiday.pl znajdują się także:

  • naweekend.pl – baza kwater i miejsc noclegowych adresowana do osób planujących krótki wypad za miasto,
  • Blog eholiday.pl – blog o marketingu i promocji w turystyce, adresowany do właścicieli obiektów noclegowych.

Grupa eholiday.pl istnieje od 2004 roku, jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej a o jej wiarygodności świadczy to, że każdego miesiąca obsługuje tysiące Klientów. Została także wyróżniona godłem „Rzetelna Firma” a w 2012 roku znalazła się w gronie 50 najszybciej rozwijających się firm wg rankingu firmy badawczej Deloitte.

Noclegi w Polsce w wyjątkowej cenie!

Prezentujemy Okazje noclegowe naszych sprawdzonych Partnerów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu, że działamy na rynku turystycznym od 2004 roku, możemy zaproponować wyjątkowe oferty turystyczne w rewelacyjnej cenie.

Okazje noclegowe to pierwsza i jak dotąd jedyna platforma internetowa oferującą wyłącznie zakupy grupowe usług noclegowych w Polsce.

Zapraszamy również na nasze pozostałe platformy:

eHoliday Blog Polska z drona

Znajdziesz nas również na:

eHoliday Blog
Do góry

Nie przegap najlepszych okazji

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zamknij Newsletter
Zamknij

Najlepsze okazje noclegowe na Twój e-mail!

Jeśli kochasz rabaty i wypoczynek, już dziś zapisz się na newsletter Okazji.
Niechciane wiadomości potrafią przytłaczać, dlatego będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Na dole każdej wiadomości znajdziesz link do wypisu z listy.

Zamknij

Napisz do nas