Z nami zaoszczędziliście już 6 935 029 zł

Rabat jest bliżej, niż myślisz!

Zmieniamy się dla Ciebie!

Logo eholiday.pl
Minęło już ponad 6 lat od dnia, w którym opublikowaliśmy premierową ofertę na stronie Okazje Noclegowe – projekcie Eholiday.pl Sp. z o. o., jednego z liderów rynku serwisów noclegowych w Polsce. Byliśmy pierwszą i przez długi czas jedyną platformą internetową oferującą wyłącznie zakupy grupowe usług noclegowych w Polsce.

W ciągu sześciu lat w naszym serwisie pojawiło się ponad 2500 ofert promocyjnych blisko 500 obiektów z najróżniejszych zakątków Polski, od zupełnie małych kwater czy pokoi gościnnych, po luksusowe hotele i apartamenty, a Wy – nasi Klienci – zaoszczędziliście z nami ponad 6 250 000 zł!
Logo eholiday.pl
Jednak rynek turystyczny dynamicznie się zmienia, a my musimy za tymi zmianami podążać. Kilka miesięcy temu mogliście obserwować przemianę flagowego serwisu Eholiday.pl Sp. z o. o., a dziś z nieskrywaną dumą prezentujemy Wam kolejny owoc naszych wysiłków – nową odsłonę strony okazje.eholiday.pl oraz jej nowe logo, które swoją stylistyką nawiązuje do logotypu eholiday.pl.
Logo eholiday.pl

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasz nowy serwis jest responsywny, co docenią zwłaszcza użytkownicy urządzeń mobilnych, których liczba z każdym miesiącem rośnie.


Zmieniamy się dla Was i dzięki Wam. Dziękujemy, że jesteście z nami!


Zapraszamy również na nasze pozostałe platformy:

eHoliday Blog Polska z drona

Znajdziesz nas również na:

eHoliday Blog
Do góry

Nie przegap najlepszych okazji

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zamknij Newsletter
Zamknij

Najlepsze okazje noclegowe na Twój e-mail!

Jeśli kochasz rabaty i wypoczynek, już dziś zapisz się na newsletter Okazji.
Niechciane wiadomości potrafią przytłaczać, dlatego będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Na dole każdej wiadomości znajdziesz link do wypisu z listy.

Zamknij

Napisz do nas