Z nami zaoszczędziliście już 6 935 029 zł

Rabat jest bliżej, niż myślisz!

Zwrot kuponu

Zwrot niewykorzystanego kuponu przysługuje Ci w sytuacji, gdy nie upłynęło jeszcze 14 dni od jego nabycia oraz jeśli nie dokonywałeś(aś) rezerwacji terminu pobytu w obiekcie (podstawa prawna: art 27 i art 38 pkt. 12 Ustawy o prawach konsumenta z 30 maja 2014 roku).

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz odstąpić od kuponu, wypełnij formularz zwrotu.

Po akceptacji zwrotu przez pracownika okazje.eholiday.pl, należności za kupon zostaną zwrócone na podane rzez Ciebie konto maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu wysłania wniosku.

Adres e-mail musi zgadzać się z adresem podanym przy zakupie oferty.
Eholiday.pl Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Jutrzenki 137A, 02-231 Warszawa jest Administratorem Danych ujawnionych w formularzu. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane podawane są dobrowolnie.

Zapraszamy również na nasze pozostałe platformy:

eHoliday Blog Polska z drona

Znajdziesz nas również na:

eHoliday Blog
Do góry

Nie przegap najlepszych okazji

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zamknij Newsletter
Zamknij

Najlepsze okazje noclegowe na Twój e-mail!

Jeśli kochasz rabaty i wypoczynek, już dziś zapisz się na newsletter Okazji.
Niechciane wiadomości potrafią przytłaczać, dlatego będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Na dole każdej wiadomości znajdziesz link do wypisu z listy.

Zamknij

Napisz do nas